KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15396015
nr 1539 6015
Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad. Akvarell, bildmått: 37x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x70 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:17:11
150 kr